Lubicie sobie popijać wino do obiadu?. Często ludzie tak robią, może u nas nie jest, to jakoś bardzo popularne, ale za granicą, jest to powszechne. To jakie wino wybierzesz zależy przede wszystkim od tego jakie lubisz, a po drugie, to że masz w zasadzie trzy rodzaje wina do wyboru : białe, czerwone i różowe, które oczywiście różnią się jeszcze w swoich kategoriach smakami, więc nawet jeśli wybierzesz tylko białe, to i tak możesz mieć jeszcze słodkie, pół słodkie itd., także nie ograniczasz się tylko do koloru. Jeśli np. obojętnie Ci jest, które wina pijesz, to możesz stosować takie kolory, do odpowiednich dań, na które są pewne schematy, podpowiedzi. Jeśli np. jesz ryby, drób, ser, owoce morza, to najlepsze wino będzie białe. Zaś czerwone wino jest najlepsze do wołowiny, dziczyzny, czy wieprzowiny, również czerwone wino, może się dobrze wpasować w potrawy ciężkostrawne. Różowe wino, jest najlepsze do delikatnych potraw, czy nawet do deserów. Także masz duży wybór win. I to od Ciebie może tylko zależeć, które wino podasz. Nie musisz się kierować tylko podstawowymi schematami, ale możesz mieszać kolory i smaki wina, w zależności od tego, jak Tobie jest wygodnie i na które masz ochotę. Również nawet jeśli będziesz w gościach i będą chcieli Ci podać podstawowe wino, to zawsze możesz się zapytać, czy nie masz do wyboru innego, jeśli nie masz ochoty, na picie tego koloru. Wino ma dodać smaku do Twojej potrawy i ma być przyjemnością dla Ciebie.

antycenzor.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here