Konkurs Piosenki Eurowizji, to wielkie święto muzyki i ludzi młodych. Tegoroczny konkurs odbywa się u naszego wschodniego sąsiada, jest to więc wspaniała okazja do tego, aby wziąć udział w tym kultowym wydarzeniu. Eurowizja przyciąga co roku tysiące fanów z całej Europy. Jeśli się więc nie pospieszymy, może zabraknąć dla nas biletów na udział w telewizyjnym show. Jeżeli okaże się, że bilety są poza naszym zasięgiem, to i tak warto wybrać się do Kijowa, aby wziąć udział w zabawie w jednej ze stref fanowskich, działających w sposób podobny do stref kibica podczas zawodów sportowych. Przy okazji wyjazdu na Eurowizję, warto zaplanować dłuższy pobyt w Kijowie. Konkurs Piosenki Eurowizji odbywa się w maju, jak wiadomo, o tej porze kwitną kasztanowce, a Kijów jest znany jako miasto kasztanów. To juz naprawdę ostatni moment, na to, aby zagwarantować sobie wygodny przelot i nocleg. Warto zatem juz teraz kupić bilet na samolot, potem loty mogą być niedostępne, albo zbyt drogie. Jeśli lot samolotem kogoś przeraża, do dyspozycji pozostaje jeszcze podróż pociągiem. Oferta hoteli w Kijowie jest dość bogata. Jednak hotele znajdują się w różnych częściach miasta i posiadają pokoje w zróżnicowanej cenie. Jeśli chcemy wynająć coś w pobliżu centrum i przy tym nie przepłacać, już teraz należy zająć się rezerwacją. Możemy wynająć pokój ze śniadaniem lub bez, ja osobiście polecam zrezygnować z hotelowego śniadania, a zamiast tego skosztować specjałów miejscowej kuchni. Obowiązkowo jadąc na Ukrainę sprawdźmy ważność swojego paszportu. Wiza na szczęście nie jest już nam przy wyjazdach do tego pięknego kraju potrzebna.

hotelsystem.pl