Prezent dla bliskich

Kto powiedział, że prezent na gwiazdkę aby był wyjątkowy musi kosztować? Wystarczy, że włączysz swoją wyobraźnię a sam zobaczysz, że w łatwy i tani sposób można obdarować swoją rodzinę i przyjaciół.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/oryginalny-prezent-pod-choinke/

Ale skąd czerpać inspiracje na ciekawe podarki?

Na pewno żadne ograniczenia Ci w tym nie pomogą. Spróbuj znaleźć coś co nie tylko trafi w gust adresata ale również coś, co będzie malowało na jego twarzy uśmiech. Coś co będzie się  kojarzyło tylko z Tobą. 

Dlaczego nie zaszaleć?!

Nie kupuj mamie jak co roku kolejnej fiolki perfum. Obierz zupełnie inną drogę. Do każdego prezenty dołączałeś własnoręcznie robioną świeczkę albo mydełko? Może w końcu pora to zmienić? Nada się na przykład breloczek lub bransoletka na szczęście DIY. Wigilijna kolacja poza swoją magiczną mocą może mieć również moc zaskakiwania. Jest to wspaniały czas na niespodzianki! Ale nie tylko prezent musi być tutaj wyjątkowy.

A co sądzisz o oryginalnym zapakowany a przede wszystkim dobrze dobranym papierze prezentowym?

Żeby nie było nudno możesz urozmaicić etapy odpakowywania prezentu. Gwarantuje dobrą zabawę. Do wyboru prezentu, a także do jego pakowania mamy całkowicie wolną rękę. Pamiętajmy  jednak, aby przestrzegać  zasad savoir-vivre i zasad dobrego smaku. Należy tego przestrzegać, aby prezent nie sprawił przykrości osobie, której go wręczamy. 

Kilka propozycji na prezent dla bliskiej osoby 

  • Wizyta w SPA
  • Bony zakupowe
  • Zaproszenie na uroczystą kolację
  • Zaproszenie na spektakl 
  • Pamiątkowy prezent DIY 
  • Biżuteria 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here