Oczywiście nie twierdzę, że tak jest wszędzie jednak w kilku bankach nasza historia kredytowa nie gwarantuje nam lepszych warunków współpracy. Co za tym idzie, każde kolejne kredyty gotówkowe będą przyznawane na tym samym oprocentowaniu co na samym początku, ewentualnie na takim jakim są poprzez kredyty gotówkowe kuszeni potencjalni nowi klienci. Nie wynika to jednak z faktu, nagłych zmian jakie zaszły na rynku jeśli ktoś w tym kierunku podąża, to zapewne potraktuje kredyty gotówkowe atrakcyjne za każdym razem. Nie jest to złe rozwiązanie, jednak lojalność czy rzetelność powinna w jakichkolwiek relacjach, zwłaszcza na takowym gruncie zostać zachowana. Niestety wynika z tego, że w rzeczywistości tak nie jest, dlatego zalecam pewną swoistą ostrożność przed korzystaniem z innych ofert. Należy to jak najbardziej robić, ewentualnie skorzystać z usług doradcy kredytowego, taki człowiek wskaże nam najlepszą z dostępnych ofert, przy uwzględnieniu naszej pozycji zawodowej, finansowej a nawet życiowej.

trzypion.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here