Jeśli nie pracodawca powinien zabezpieczać swoich pracowników na wypadek śmierci, to niestety taki obowiązek powinien spadać na nas. Nie może być bowiem tak, że wiele osób nie posiada ubezpieczenia a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia kieruje wszędzie pretensję i roszczenia, choć oczywiście takich nie powinno w tym momencie być. Cóż mogę jeszcze na ten temat powiedzieć, oferuje ubezpieczenia wielu firm które działają w tej branży już kilka ładnych parę lat, a nawet dekad. Zaskakuje mnie sceptyczne podejście do takiego produktu, może gdyby ubezpieczenia były obowiązkowe to większość z nas po czasie by je doceniła. W innym przypadku to raczej dalej sporadycznie będą one prezentować swój potencjał w momencie gdy trzeba będzie z niego skorzystać. Oczywiście im dłużej opłacasz taką polisę tym składki są coraz niższe, tutaj panuje pewna zasada długotrwałej współpracy, choć nie wszyscy to rozumieją na samym początku. Wydaje mi się, że to przede wszystkim w niewiedzy i dostępie do produktów ubezpieczeniowych leży główny problem jakim jest brak jakiegokolwiek ubezpieczenia czy polisy.

poznancitycenter.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here