Podobno każdy mężczyzna ma w sobie coś z dziecka. A skoro tak, nawet najmniejszy prezent powinien sprawić mu radość. Ale czy spinki do mankietów, jedwabny krawat czy flakonik wody toaletowej to naprawdę to, o czym marzy Twój mężczyzna? A może warto wysilić się i sprawić mu wyjątkową niespodziankę, dzięki której zobaczysz iskierki w jego oczach i promienny uśmiech? Nie ma przyjemniejszego widoku niż wyraz szczęścia na obliczu obdarowanej osoby. Sprawdź zatem, co warto podarować swojemu facetowi.

Wykrywacz metalu

Najlepsze prezenty dla mężczyzny to te, które pozwolą mu rozwijać swoje zainteresowania. Twój facet pasjami ogląda programy historyczne i mógłby godzinami rozprawiać o zamierzchłych czasach? Podaruj mu wykrywacz metalu. W tej sposób zachęcisz go do poszukiwania cennych artefaktów i spełnisz jego nastoletnie marzenia o byciu archeologiem. Twój mężczyzna poczuje się niczym współczesny Indiana Jones, a Ty przy okazji unikniesz kolejnej pogadanki z historii. Przygotuj się jednak, że na wakacjach zamiast leżeć pod palmami, będzie biegał po plaży w poszukiwaniu skarbu.

Zestaw do robienia piwa

Co podarować swojemu facetowi, jeśli ten nie ma żadnego hobby? Możesz kupić kompletny zestaw do robienia piwa. Upewnij się, że zawiera wszystko, co potrzebne do wyprodukowania złocistego trunku – pojemnik fermentacyjny, wężyk, narzędzia filtracyjne, kapslownicę, butelki, kapsle i piwo instant, czyli brewkit. Kto wie, może Twój partner odkryje w sobie piwowarską pasję i sam będzie warzył swój ulubiony trunek? Weź jednak pod uwagę, że spożycie piwa nie wpłynie dobrze na jego sylwetkę, dlatego przy kolejnej okazji możesz mu sprezentować  karnet na siłownię.

Gadżety dla audiofila

Prezent dla mężczyzny, który kocha muzykę i nie rozstaje się ze słuchawkami? Znakomitym podarunkiem dla audiofila będzie nowoczesny gramofon, który skłoni go do powiększania swojej kolekcji winyli. Jeśli nadal masz wątpliwości, co podarować swojemu facetowi, podpowiadamy inne audiofilskie propozycje: przetworniki ze wzmacniaczem słuchawkowym, głośniki bezprzewodowe, winyle, dobre słuchawki. Możesz również kupić zestaw kolumn, zwłaszcza jeśli do tej pory używał przestarzałego sprzętu i stale narzekał na jakość dźwięku. Współczesne kolumny cieszą oko designerskim wyglądem i stanowią ekskluzywną ozdobę wnętrza, co skłoni mężczyznę do dbania o porządek i częstszego sprzątania…

Podaruj mu przygodę

Co podarować swojemu facetowi, jeśli ma stresująca pracę i nie znajduje czasu na hobby? W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem będą prezenty wyzwalające adrenalinę, wymagające od faceta wyjścia z domu, porzucenia strefy komfortu i podjęcia wyzwania. A oto lista prezentów dla prawdziwego mężczyzny:

 • off road i rajdowa jazda samochodem;
 • kurs driftu,
 • jazda quadem;
 • strzelanie na strzelnicy;
 • paintball;
 • lot paralotnią, szybowcem, balonem;
 • escape room – pokój zagadek;
 • lot w aerotunelu;
 • skok spadochronowy;
 • parasailing, wakeboarding;
 • kurs nurkowania.

Rodzaj przygody dobierz do preferencji partnera i zorientuj się, czy jego przyjaciele nie zechcą mu towarzyszyć. Jego radość będzie jeszcze większa, jeśli będzie ją mógł dzielić z Toba i zgrana paczką znajomych. Jeśli nie wiesz jak zorganizować angażujący prezent dla mężczyzny, skorzystaj z witryn internetowych, na których można zamówić karty podarunkowe, tzw. gift vouchery.

Jeśli nadal nie wiesz, co podarować swojemu facetowi, wsłuchaj się w jego potrzeby – może mimochodem wspomniał, czego mu brakuje lub co chciałby sobie kupić? Nawet jeśli rzeczywiście potrzebuje kolejnej pary skarpet, nie idź na łatwiznę, zwłaszcza jeśli w niedalekiej przyszłości sama będziesz oczekiwać prezentu od niego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here