Praca w zagranicznych firmach nawet jeśli znajdują się w Polsce wymaga znajomości obcego języka, a przynajmniej biegłej znajomości języka angielskiego. Praca w obcej firmie, często wiąże się z tym iż nie wszystkie święta jakie są w Polsce są brane pod uwagę przez firmę a na święta dostaniemy także bardzo mało wolnego, tylko na same dni święta, zaś pomiędzy nie ma szans. Praca w Polsce staje się teraz coraz trudniejszym dobrem do pozyskania, bezrobocie wzrasta w związku z czym każdy stara się jak może by dostać jakąś pracę. Z drugiej zaś strony pracodawcy mają w czym przebierać jeśli chodzi o kandydatów na konkretne stanowisko. To z kolei sprawia, że praca często wykańcza psychicznie i fizycznie, ponieważ pracodawcy posuwają się coraz dalej wykorzystując swoich pracowników. Praca powinna być dobrem i przywilejem człowieka, niestety praca bardzo często w Polsce nie przynosi zadowolenia pracującym, więc przeciwnie jest mało płatna oraz mało kto w Polsce jest zadowolony z pracy jaką wykonuje.

hajpa.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here