Wybór pierścionka zaręczynowego jest niezwykle trudny, a staje się jeszcze trudniejszy, kiedy twoja wybranka stroni od klasyki i nie jest fanką klasycznych rozwiązań. Co w zastępstwie kultowego złotego pierścionka z brylantem?

Pierścionek skrojony na miarę

W Internecie znajdziesz wielu rękodzielników, którzy zaprojektują i wykonają pierścionek specjalnie dla ciebie. Wielkim plusem jest fakt, że nikt inny na całym świecie nie oświadczy się z identycznym pierścionkiem, dzięki czemu twoja kobieta poczuje się naprawdę wyjątkowo. Jest to także dobre rozwiązanie, kiedy twoja partnerka ma rzadko spotykany rozmiar palca – mniejszy lub większy, niż produkowane zwyczajowo przez jubilerów i zawsze ma problem ze znalezieniem odpowiedniej biżuterii.

Drewniana obrączka

Biżuteria wykonana z drewna od jakiegoś czasu robi w sieci furorę. Mogą być one wykonywane na zamówienie lub w większej ilości w tym samym wzorze. Istnieją takie, które wykonane są z samego drewna oraz takie, w których drewno zostało połączone z kamieniem szlachetnym. W wielu sklepach można dokupić później również drewniane obrączki, dzięki czemu już zawsze będziecie bliżej natury.

Pierścionek – zwierzak

Twoja ukochana jest prawdziwą pasjonatką zwierząt? Mamy dobrą wiadomość. Również dla niej znajdziesz wymarzony pierścionek. Istnieją już takie, które imitują wygląd zwierzątka, do wyboru wiele gatunków: koty, psy, szopy pracze i inne. Słodki zwierzak trzymający twoją kobietę za rękę na pewno będzie idealnie o tobie przypominał!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here