Jest całkiem pokaźne grono osób, które usilnie twierdzi, iż biżuteria męska srebrna nie jest czymś pożądanym w wizerunku mężczyzn. Warto sobie sobie uzmysłowić, iż w rzeczywistości jest to błędne myślenie i warto sięgać po takie dodatki. W żadnym wypadku ozdoby te nie są przecież dedykowane tylko paniom i wiele z nich potrafi dodać panom męskości.

Nie powinno zatem dziwić, że w sklepach z biżuterią znaleźć można całkiem obszerne działy z propozycjami dla mężczyzn. Dlatego też warto im się przyjrzeć i tym samym postarać się obalić mit o nich jako mało męskich dodatkach. Nie powinno to być w sumie takie trudne, ponieważ wystarczy rzut oka na bransoletki srebrne męskie i już widać, że one wręcz dodają męskości. Ważne jest jednak to, aby nie przesadzać z nadmiarem ozdób oraz umiejętnie dobierać je do sylwetki i stylu życia.

Dla panów idealnym wyborem jest srebro bez połysku, a więc to o próbie 925. W tym stopie znajduje się przeszło 92, 5% srebra oraz niewielka ilość miedzi. Za sprawą powyższego połączenia zyskujemy znacznie większą niż standardowo wytrzymałość.

Kontynuując dalej ocenę doboru biżuterii srebrnej dla panów powinno się bransoletę czy męski łańcuszek wybierać mając na uwadze dobry smak. Tym samym w zdecydowanej większości przypadków nie będą wskazane krzykliwe motywy i raczej najrozsądniej będzie postawić na tzw. dyskretną elegancję. Takie postępowanie zawsze sprawi, że biżuteria srebrna nie będzie wywoływała negatywnych konotacji, a zamiast tego będzie idealnie współgrać ze stylem danego mężczyzny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here