Wraz z nadejściem ciepłych dni wystawy w sklepach nabrały kolorów. Spacerując po centrum handlowym możemy dostrzec wiele ciekawych nowości, które oferują nam znane marki. Co przykuwa uwagę klientów? Największym sukcesem cieszą się kwieciste wzory, które możemy spotkać niemal wszędzie. Sukienki, spodnie, marynarki, nawet skarpetki wyszywane są kolorowymi wzorami kwiatów. Patrząc na te ubrania od razu poprawia się nastrój. Każdy, kto ceni sobie modę, powinien posiadać w swojej garderobie ubranie z takim wzorem. Pamiętajmy jednak, by nie przesadzać z nowym trendem i nie ubierać się od stóp do głów w kwiaty. Efekt będzie taki, że upodobnimy się do łąki. Być może owadom się to spodoba, ale niestety tylko im. Kwiecistą bluzkę śmiało możemy połączyć ze stonowanym dołem a kolorową sukienkę z cielistymi szpilkami. W sklepach znajdziemy również, bardzo modne teraz, dziurawe spodnie. Jednak wbrew pozorom „dziury” te zrobione są w odpowiednich miejscach tak, by w połączeniu z T-shirtem wyglądały modnie i stylowo. Jak co roku, na półkach królują białe tenisówki, duże torby, maxi sukienki oraz kapelusze. Te ostatnie, tak chętnie noszone kilkadziesiąt lat temu, przez młodzież zapomniane, teraz wracają do łask. Coraz częściej na ulicach możemy spotkać zarówno kobiety jak i mężczyzn w stylowych kapeluszach. Jest to najlepszym dowodem na to, że moda powraca. Warto więc zaglądnąć do szaf naszych mam lub babć. Być może znajdziemy tam prawdziwe skarby, które po delikatnym dopracowaniu będą służyły przez kolejne lata.

biegiemprzezpolske.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here