Niejednokrotnie przyszłe matki i ojcowie zastanawiają się nad wyborem imienia i wybierają takie imię, które im się podoba i nie kojarzy się z nikim. Jednakże to jest błąd. Bo wybierając imię należy się kierować także znaczeniem tego imienia i tym jakie cechy ma osoba posiadająca takie imię. Znajoma kiedyś dała na imię dziecku Kacper. I to imię w stosunku do niego akurat pasuje. Dziecko jest żywe wesołe, ale potrafi także nieźle dać w kość. I tak jest z każdym imieniem. Jednakże czy zawsze to się spełnia? Myślę, że raczej nie. Może czasami tak, a może czasami my sami sobie wyszukujemy podobieństw zachowania do rodzaju imienia. Tylko dlaczego nie mielibyśmy brać na poważnie znaczenia tych imion. Zawsze jesteśmy zabezpieczeni, że w razie co gdyby jednak imię odzwierciedlało osobowość dziecka to nie zarzucimy sobie, że to właśnie przez zły wybór imienia. Nie jest powiedziane czy na sto procent wybierając określone imię dziecko będzie miało określone cechy charakteru, jednakże nie ma co ryzykować.

miejscedobrejenergii.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here