Ślub to okoliczność, na której panna młoda pragnie wyglądać zjawiskowo. Wszystkie wysiłki zmierzają ku temu by w tym dniu wyglądała pięknie, wyjątkowo i naturalnie. Suknia ze wszystkimi detalami, makijaż i fryzura na wesele -wszystko musi ze sobą współgrać.Biały kolor zarezerwowany tylko dla niej, ulubione kwiaty wkoło i starannie przygotowania całej weselnej otoczki by dzień ślubu był tym wymarzonym. Fryzury na wesele, co widać również wśród zaproszonych gości, odznaczają się niecodziennym charakterem. Każda pani ma ochotę na wyjątkowy image. By sprostać temu zadaniu styliści prześcigają się w pomysłach na ciekawy, ale nieprzesadzony, makijaż i fryzury weselne. Najważniejsze by całość tworzyła kompozycję, która podkreśli urodę każdej pani. Inaczej ma się sprawa wśród panów. Oczywiście im również w smak dobry look, ale nie obserwuje się ogólnego zamieszania wokół detali. Panie zdecydowanie bardziej dbają o każdy szczegół. Rzeczywiście ślub wiąże się z dbałością o cały anturaż, bo wspomnienia pozostają na całe życie, a maja one niebywały wpływ na ich jakość, jednakże „najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem”.

maminek.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here