włosy
fot.: pexels.com

Włosy są wizytówką każdej kobiety. Czasem jednak, aby wydobyć z nich dogłębne piękno, warto wypróbować różnorodne sposoby na ich stylizacje. Jest to świetny pomysł na odświeżenie swojego wyglądu, a także zastosowanie ich przy wielu okazjach. Nieważne czy jest to randka, sylwester, a może wesele – efektowne stylizacje z pewnością przykują niejedno spojrzenie. 

Zobacz też: http://kobiecosc.pl/sie-uczesac-wieczorne-wyjscie/

Fryzury z ozdobami

W ostatnim czasie można zauważyć wzrost popularności ozdób do włosów. Modne są wszelkiego rodzaju spinki, opaski, apaszki, kwiaty i wiele innych. Tego rodzaju ozdoby sprawdzą się zarówno na rozpuszczonych, jak i spiętych włosach, dzięki czemu można je dostosować do wielu stylizacji i okazji.

Jeżeli chodzi o kwiaty, to sposobów na ich wykorzystanie jest naprawdę wiele. Mogą być one większe lub mniejsze, żywe lub sztuczne, w wersji pojedynczej lub w postaci wianków… Sezon wiosenno-letni w szczególności sprzyja tego rodzaju ozdobom, które nawet zwykłej stylizacji dodadzą uroku.

Ciekawym rozwiązaniem są także asymetryczne kokardy, które są idealne nawet na najbardziej eleganckie przyjęcia. Popularne stały się ostatnio również duże spinki, nawet z napisami. Ta ozdoba ożywi niejedną fryzurę i nada jej charakteru. Nieważne czy jest to eleganckie przyjęcie, czy luźna impreza – ta ozdoba jest bardzo modna!

Spięte lub rozpuszczone – najciekawsze stylizacje włosów

Od wielu lat, z mody nie wychodzą fryzury z warkoczami. Wyglądają one ciekawie w praktycznie każdej postaci, przez co można je dostosować do wielu okazji. Jest to świetne rozwiązanie dla właścicielek długich i gęstych włosów. Ponadto, aby dodać tej fryzurze charakteru, można wpleść w nią np. apaszkę.

Popularne jest również obszerne afro. Jest to burza loków, wykonana na krótkich włosach. Fryzura ta jest nawiązaniem do przeszłości, w szczególności do lat 70., kiedy to królowała ona na ulicach.

Jeżeli natomiast lubi się naturalnie wyglądające fryzury, to można wypróbować tzw. wet look. W przypadku tej fryzury, włosy wyglądają tak, jakby dopiero co zostały umyte i rozczesane. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno na włosach krótkich, jak i długich.

Przeczytaj też: http://www.mordewind.pl/sposoby-na-elektryzujace-sie-wlosy/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here