Panie, gdy tylko otrzymają zaproszenie na wesele kogoś bliskiego w pierwszej kolejności zastanawiają się, w co ubiorą się na tę okazję. Mężczyźni z kolei dużą mniejszą wagę przywiązują do stroju a ponadto jest im dużo łatwiej, bo garnitur jest ubiorem uniwersalnym. Wesele to okoliczność niecodzienna i wystawna nic, więc dziwnego, że każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo. Najważniejsza część garderoby to sukienka. Na wesela zdecydowanie odradza się spodnie, w ostateczności można założyć spódnicę, jednak od dawna przyjęte jest, że zakładamy sukienki. Jest to także taka okazja, kiedy odsłonić możemy nieco więcej. Panie, które mają nienaganne ciało mogą sobie pozwolić na większe dekolty czy wycięcia na plecach. Długość sukienki jest dowolna, choć najbardziej eleganckie są suknie długie. Wybierając sukienkę pamiętajmy, aby pasowała ona do okazji, do naszej figury oraz do wieku. O naszym wyglądzie zdecydują także dodatki. Buty obowiązkowo na wysokim obcasie, najbezpieczniejszym wyborem będą tradycyjne szpilki. Do tego dobieramy małą torebeczkę. Biżuteria również jest ważna, może być ona bardziej elegancka od tej noszonej na co dzień, dlatego nie bójmy się naszyjników z cyrkoniami czy długich kolczyków. Wreszcie musimy zadbać o profesjonalny makijaż i wyjściową fryzurę. Od kilku lat na topie są elegancki i jednocześnie skromne upięcia. Z makijażem natomiast możemy bardziej zaszaleć i zdecydować się na mocny typowo wieczorowy makijaż.

szafamamy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here