Często zamiast całego dwudaniowego posiłku decydujemy się podać samą zupę. Jest to często ograniczone kwestia finansową, zbyt małą ilością czasu na przygotowanie innego dania, czy za małą ilością składników. Taki obiad składający się tylko z zupy powinien być syty, dlatego raczej nie wybiera się zup „czystych” mówiąc potocznie sama woda. Raczej decydujemy się na gęste, treściwe zupki takie jak grochowa, wzbogacona w boczek, kiełbaskę i inne mięso, która w całości jest bardzo sycąca i gęsta. Wybieramy też zupy: kapuśniak, tak samo bogaty w składniki: kapustę kiszoną, golonkę, kiełbaskę i boczek; fasolowa; czy ogórkowa. Takie zupy raczej szybko się nie gotują, ale przy odpowiednio wcześniej przygotowanej zupie, możemy ją szybko odgrzać, jest bardzo smaczna i tak samo pożywna. Niektórzy na taki jednodaniowy obiad wybierają także krupnik, który pożywnie zaspokaja głód. Może niektórzy go nie lubią, ale na pewno nie jest aż taki zły. Zupy szczawiowe z jajkiem, o konsystencji kremowej są też smacznym i wartościowym posiłkiem.

cristals.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here