Zmieniając wystrój wnętrza mieszkania, warto zastanowić się nad zmianą dekoracji okiennej. Jeszcze do niedawna, najbardziej popularnymi były firanki i zasłonki. Obecnie, większość osób odchodzi od tego zdobniczego kanonu i wprowadza nieco nowoczesności, instalując eleganckie i bardzo funkcjonalne rolety.

Zalety rolet

Rolety to najlepszy sposób na odgrodzenie się od ciekawskich spojrzeń, gdy okna mieszkania wychodzą na ulicę. Znakomicie również sprawdzą się w momencie nadmiaru słońca wpadającego do mieszkania, ponieważ dzięki precyzyjnemu mechanizmowi – roletę można zatrzymać na żądanej wysokości, regulując tym samym natężenie światła.
W ostatnich latach coraz więcej sklepów oferuje bogaty asortyment rolet. Jednym z nich jest sklep Rollcenter. Sklep ten wychodzi naprzeciw klienta z szeroką ofertą różnorodnych rolet takich jak: rolety w kasecie, plisy, rolety do okien dachowych, rolety typu „dzień i noc”, tradycyjne bez kaset i w płaskich kasetach, rolety mini – obejmujące jedno skrzydło okna, podgumowane, zaciemniające oraz wiele innych wzorów i typów.

Wygoda i oszczędność

Sklepy internetowe oferują bardzo dogodne warunki zakupu wybranych rolet; dzięki jasno określonym zasadom, potencjalny klient z łatwością dokona odpowiedniego wyboru rolety oszczędzając przy tym czas, który straciłby chodząc osobiście do sklepu.
Zaletą takich sklepów jest sprzedaż rolet na wymiar – wystarczy w odpowiednich rubrykach na stronie sklepu zaznaczyć interesujące nas wielkości, a zamówienie zostanie szybko zrealizowane. Należy nadmienić, że kupując rolety poprzez stronę internetową ponosimy niższe koszty niż w sklepie stacjonarnym.

Trafiony wybór

Z szerokiej gamy barw i wzorów z łatwością można dobrać odpowiednio pasującą roletę do stylistyki wnętrza. Ciekawostką również jest fakt, że można także wybrać kolor mechanizmu. Jeżeli klient nie jest do końca zdecydowany czy wybrany przez niego kolor będzie odpowiedni, można zamówić darmową próbkę, i tym samym pozbyć się ewentualnych rozterek.

Zakup rolet na wymiar właściwą decyzją

Rolety sprzedawane w sklepie Rollcenter nadają się na każdy rodzaj okien – aluminiowych, drewnianych lub PCV. Montaż rolet jest dokładnie opisany przejrzystą instrukcją, a w razie konieczności sklep służy radą i pomocą.

Wszystkie rolety oferowane w tym sklepie internetowym są wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadają gwarancję producenta a ich estetyczne wykończenie zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here