AC i assistance należą do grupy ubezpieczeń dobrowolnych. Chcąc zapewnić sobie ochronę ubezpieczeniową w razie szkody wynikającej z naszej winy warto zakupić ubezpieczenie AC. Ubezpieczenia auto casco zapewniają nam ochronę z tytułu szkody wyrządzonej przez nas samych np. z tytułu zderzenia się z innym pojazdem z naszej winy, zabezpieczają nas również w razie kontaktu ze zwierzęciem, chronią nas od kradzieży, dewastacji, pożaru, zalania, gradobicia i innych czynników przyrody. Ubezpieczenia AC warto zakupić, jeżeli posiadamy kredyt na samochód, jeżeli wartość auta jest znaczna lub jeżeli samochód jest nam niezbędny, a ewentualna szkoda na nim może spowodować znaczne utrudnienia w naszym codziennym życiu. Koszt takiego AC jest wyższy od oc, ale też odszkodowanie jest większe. Chcąc zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa w razie unieruchomienia pojazdu na skutek awarii lub wypadku można pomyśleć o ubezpieczeniu assistance. Ubezpieczenia assistance zapewniają nam holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu lub miejsca zamieszkania, pojazd zastępczy na określony czas, pomoc na infolinii, która jest dostępna całodobowo. Koszt ubezpieczeń assistance jest niski, a ochrona wysoka.

paralotna.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here