Trzy pomysły na sukienkę na romantyczną randkę w eleganckim miejscu

Pierwsza randka, rocznica ślubu, a może po prostu kolacja w ekskluzywnej restauracji? Eleganckie okazje wymagają odpowiedniej stylizacji z klasą, zwłaszcza jeśli wybierasz się na spotkanie z ukochanym. Szykowna sukienka to nie tylko dowód dobrego gustu, ale także znak dla partnera, że chcesz mu się podobać. Sprawdź, jakie kreacje mogą zrobić niemałe wrażenie na twoim mężczyźnie.

Seksapil – sukienka z rozcięciem na nodze

Takie suknie robią w ostatnich latach prawdziwą furorę, ponieważ pozwalają zachować klasę i jednocześnie umożliwiają pochwalenie się zgrabnymi nogami. Najbardziej spektakularny efekt w tej kategorii da długa sukienka wieczorowa z rozcięciem na nodze. Bardzo wytworne stylizacje sprawdzą się podczas randki w najlepszej restauracji w mieście czy też gdy ukochany zdobędzie bilety na premierę w teatrze, operze lub filharmonii.

W przypadku nieco mniej formalnych okazji lub braku wyraźnego dress code’u można postawić na sukienkę midi z rozcięciem na nodze. Taki model nie wygląda wulgarnie, a jednocześnie na pewno pobudzi wyobraźnię. Kobiety z pazurem mogą śmiało sięgnąć po czerwone kreacje, które podkreślą wyrazisty temperament właścicielki. Uwodzić można również w z pozoru niewinnej bieli, klasycznej czerni, a nawet w delikatnych pastelach.

Klasyka – mała czarna

Prosta, czarna sukienka od dziesięcioleci jest symbolem elegancji w kobiecym wydaniu. Małą czarną ma w swojej szafie każda fanka klasycznego stylu, choć taki model można spotkać nawet u pań preferujących na co dzień sportowe stylizacje. W ofercie sklepu Kartes Moda można znaleźć małe czarne w nowoczesnym wydaniu, które na pewno przypadnie do gustu wielbicielkom kreacji z charakterem.

Zwykłą małą czarną może odmienić efektowny dekolt na plecach, od którego ukochany na pewno nie będzie mógł oderwać wzroku przez cały wieczór. Odrobiny wyrazistości mogą również dodać falbanki na dekolcie, rękawy z przezroczystego materiału lub odkryte ramiona. Klasyczna sukienka idealnie sprawdzi się zarówno podczas wizyty w teatrze, jak i w modnej restauracji, ekskluzywnym barze lub eleganckiej kawiarni.

Subtelność – koronkowa kreacja

Koronki mogą okazać się strzałem w dziesiątkę zwłaszcza w przypadku pierwszej randki. Są wystarczająco delikatne i kobiece, żeby podkreślić klasę właścicielki sukienki, a jednocześnie lekko prześwitują i dają bardzo zmysłowy efekt. Koronkowe kreacje najłagodniej prezentują się w wersji z rozkloszowanym dołem  – takie model z kolekcji sklepu Kartes Moda na pewno doda gracji i będzie wyglądać zjawiskowo z każdym ruchem.

Bardzo intrygująco i seksownie prezentują się natomiast proste sukienki o kroju ołówkowym, których główną ozdobą są nieco luźne rękawy z koronki. Ogromne wrażenie z całą pewnością zrobi obcisła, czarna mini, która w całości jest wykonana z koronki i świetnie podkreśli zgrabną sylwetkę. Efekt zaskoczenia może zapewnić z kolei model, w którym koronkowe wstawki pojawiają się tylko na plecach sukienki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here