Już niedługo zaczniemy planować, gdzie i w jaki sposób spędzimy Sylwestra. Jedni udadzą się na bale, inni spędzą ten czas na imprezach ze swoimi znajomymi. Tak, czy inaczej, każda kobieta chciałaby mieć rewelacyjny i twarzowy makijaż na sylwestra.Jak co roku wizażyści już prezentują makijaż na sylwestra i trendy, które będą obowiązywały podczas karnawału. W większości kolorowych kobiecych pism już możemy oglądać odważne propozycje, które idealnie wpasują się w karnawał i zabawę sylwestrową. W tym roku, makijaż na sylwestra będzie opierał się na złotym kolorze, ponieważ jest to absolutny hit lansowany przez największych projektantów mody. Modne będą także przedłużane lub doczepiane rzęsy – nawet te o długości maksi oraz te teatralne, czyli ozdobione kryształkami, koralikami oraz kolorowymi piórami. Każdy makijaż na sylwestra powinien być przede wszystkim wyrazisty i szalony, ale także dopasowany do kreacji i charakteru imprezy – inaczej umalujemy się na poważny bal, a inaczej na dyskotekę w klubie. Oprócz złota, makijaż na sylwestra powinien się świecić, więc wszelkie brokaty oraz ozdoby z kryształków i koralików będą jak najbardziej mile widziane. Sylwester to jedyna noc w roku, podczas której na prawdę można zaszaleć jeśli chodzi o make up. Można się świecić i wyglądać teatralnie, ponieważ o to właśnie chodzi. Profesjonalny i trwały makijaż na sylwestra wykona każdy wizażysta, jednakże warto się umówić na makijaż pokazowy trochę wcześniej, aby zobaczyć w jakich kolorach będziemy wyglądać najbardziej korzystnie.

nauczmniemamo.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here