Tak jak w przypadku wszystkich zdolności, nauka angielskiego, czy innego języka obcego nie jest łatwa, bądź trudna w równym stopniu dla wszystkich. Niektórym zapamiętywanie słówek oraz całych zwrotów przychodzi z wielką łatwością, a dla innych z kolei zapamiętanie jednego pojedynczego słówka oznacza wielokrotne go powtarzanie. Nauka angielskiego jest o wiele łatwiejsza, kiedy jesteśmy tak zwanie uzdolnieni językowo; niestety wiele osób nie może tego o sobie powiedzieć, co więcej część z nich całkowicie odpuszcza sobie naukę jakiegokolwiek języka, tłumacząc to sobie tym, ze się do tego nie nadaję. Nauka angielskiego i jej efekty zależą oczywiście także od wieku,w którym ową naukę rozpoczniemy; im wcześniej tym lepiej. Najbardziej chłonny jest umysł dziecka; wówczas nauka języka obcego przychodzi najłatwiej, ale nie oznacza to, ze w późniejszych latach nie nauczymy się już niczego. Doskonałym na to przykładem są seniorzy, którzy mimo swoich lat podejmują wyzwanie i uczą się języków obcych i odnoszą w tej kwestii wiele sukcesów.

radiobc.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here