Statystyki pokazują, że młodzi Polacy coraz częściej decydują się na takie rozwiązania, jak nauka angielskiego na własną rękę.Ten stan rzeczy ma co najmniej kilka różnych przyczyn, z których każda zasługuje na uwagę. Przede wszystkim więc trzeba przypomnieć, że żyjemy w czasach, kiedy komunikatywna znajomość języka angielskiego naprawdę pomaga, również w celach zawodowych i zarobkowych. Drugą przyczyną jest, że niestety nauka angielskiego w szkołach publicznych najczęściej nie jest na takim poziomie, aby uczeń pozbawiony dostępu do innych źródeł edukacji językowej miał szansę dobrze opanować język angielski. Wreszcie trzecią przyczynę omawianego stanu rzeczy stanowi to, że nauka angielskiego w prywatnych, płatnych szkołach językowych lub też przy pomocy wykwalifikowanych korepetytorów niesie za sobą koszty, które dla sporej części młodych ludzi są zbyt duże. W kontekście tych faktów nie może dziwić, że samodzielna nauka angielskiego jest rozwiązaniem coraz bardziej popularnym, i że-wszystko na to wskazuje- z biegiem czasu będzie jeszcze bardziej zyskiwać na popularności.

carpathians.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here