myjnia ręczna Szczecin

 

Ręczna Myjnia Samochodowa w Szczecinie przy ulicy Wernyhora 17 oferuje szeroki wybór usług, zaczynając od zwykłego i najtańszego mycia hydrowoskiem w cenie 25 złotych, aż po pełen pakiet usług czyszczących samochód zewnątrz i wewnątrz w kwocie 250 złotych. Musimy wspomnieć, że myjnia usługi świadczy wykorzystując mycie parowe – rozwiązanie bezpieczne dla karoserii samochodu.

Odgrzybianie klimatyzacji na myjniach

Na tej samej ulicy, pod numerem 14 działa „Myjnia z klasą”, Ciekawostką jest, że przygotowano specjalną poczekalnię dla klientów, gdzie możemy skorzystac z komputera, wypić kawę lub herbatę czy nawet obejrzeć telewizję.

Firma poszerzyła swoją działalność o usługę odgrzybiania klimatyzacji samochodowej, a koszt zwykłego mycia kosztuje 29 złotych. Gold Myjnia ręczna w Szczecinie znajdująca się przy ulicy Chopina w Szczecinie posiada szeroki wachlarz usług, z którego każdy kierowca wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Najtańsze mycie to koszt 25 złotych. Często polecaną myjnią w Szczecinie jest Turbo Myjnia przy ulicy Monte Cassino 30. Klienci chwalą usługi przy zastosowaniu wosku japońskiego. Cenią również właściciela, do którego osobiście można  zgłosić wszelkie problemy i zażalenia. Cena zwykłego mycia, obejmującego również mycie nadwozia i progów, hydrowosk i nabłyszczanie opon to 25 złotych.

Myjnia ręczna w Szczecinie - jaką wybrać

W ofercie również pranie foteli, tapicerki i podłóg. Dla małego auta za kompleksową usługę parowego prania całościowego cena wynosi 230 złotych. Myjnia ręczna w Szczecinie o nazwie SPA znajdująca się przy ulicy Somosierry koło stacji Orlen oferuje specjalne programy, które są tańsze niż korzystanie z usług pojedynczo, na przykład program dwa kosztuje 66 złotych, a te same usługi wykonane poza programem to kwota 72 złotych. Co dziesiąte mycie na tej myjni jest gratisowe. Natomiast Kartę Stałego Klienta możemy otrzymać korzystając z usług myjni ręcznej Viking z lokalizacją przy ulicy Ku Słońcu 67, obok Castoramy. Ciekawostką jest, że firma swoje usługi kieruje nie tylko do właścicieli aut osobowych i dostawczych, ale również dla właścicieli pojazdów nietypowych, takich jak łodzie, quady czy motocykle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here