Od wielu lat jest wyspą chętnie odwiedzaną przez turystów, dla których rodzinny urlop na rajskiej wyspie jest najlepszą ofertą na rodzinne wczasy. Oferty last minute, którymi tak często kuszą nas biura podróży, są dodatkową zachętą do wybrania się na teren Lanzarote. To najpopularniejsza wyspa, jaką mogą się pochwalić Wyspy Kanaryjskie. To również jeden z tych kierunków wakacyjnych wypraw, którym biura podróży poświęcają wiele uwagi przez cały rok. Rodzinne wczasy w szczycie sezonu, kameralny urlop po sezonie – oto popularne oferty last minute, dzięki którym każdy z nas może bez problemów spędzić wakacje na tej wyspie. A jakie atrakcje czekają na nas w tym miejscu? Lanzarote to piękne plaże i wulkaniczna sceneria, nie brak tu jednak pięknych parków, które pozwolą każdemu z nas spędzić miło czas na łonie natury. Jednym z tych miejsc, które z pewnością zasługują na uwagę, jest Parque Tropical Guinate. Ten park to jedna z najważniejszych atrakcji przyrodniczych, jakimi mogą nas oczarować Wyspy Kanaryjskie. Co można zobaczyć w trakcie spaceru po terenie tego parku? Małpy, lemury oraz kolorowe, egzotyczne ptaki – oto główne atrakcje, jakie czekają tu na turystów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się tu tukany oraz flamingi, choć to papugi stały się symbolem tego parku. To dzięki nim jest on miejscem tak popularnym i chętnie odwiedzanym przez turystów, którzy postanowili spędzić wczasy właśnie na terenie wyspy Lanzarote.

jonnys.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here