Jobee 1.0.0.788 pozwala na oglądanie różnorodnych programów telewizyjnych oraz radiowych dostępnych na serwerach internetowych. Aplikacja prezentuje różnorodne rodzaje programów pod kątem tematyki oraz języka. Dostępne są propozycje ze wszystkich krajów świata.Podstawowym plusem programowym jest jego konstrukcja. Zdecydowanie cieszy się on dużą popularnością, z uwagi na przejrzystość panelu użytkownika. Wszystkie opcje i ustawienia programowe są jasno sprecyzowane oraz logicznie rozmieszczone co powoduje, że użytkowanie aplikacji staje się łatwe oraz przyjemne. Warto tutaj zaznaczyć, że również w liście dostępnych kanałów radiowych i telewizyjnych panuje ład i porządek. Posegregowane są one tematycznie co znacznie skraca czas konieczny na odnalezienie danego programu.Ciekawym rozwiązaniem programowym jest opcja nagrywania różnorodnych informacji multimedialnych. Możemy zapisywać je jako formaty MP3. dzięki temu, z łatwością, mogą być odtwarzane na komputerze oraz na wszelkich innych nośnikach danych. Podczas zapisywania plików na dysku twardym oprogramowanie ma możliwość dodatkowego pozyskania danych dotyczących wybranego rodzaju nagrania. Dowiemy się zatem, jaki jest dokładny tytuł produkcji oraz poznamy nazwisko wykonawcy.

headset.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here