Choć jesień już delikatnie puka do naszych drzwi, to nie warto się jej poddawać i rezygnować z ulubionej czynności, jaką jest jazda na rowerze. By móc jednak cieszyć się z pokonywania długich kilometrów przez kilka najbliższych tygodni, należy całkowicie zmienić outfit, by nie nabawić się problemów zdrowotnych. Od czego zacząć? Oczywiście, od butów!

Pora pożegnać się z letnim obuwiem

Rowerzystki miejskie, które kochają lekki i dziewczęcy look, muszą niestety odłożyć swoje ulubione sandały do szafy, by zrobić nieco miejsca na nowe, jesienne obuwie. Na szczęście, nie ma powodów do płaczu, ponieważ zmiana pory roku, wiąże się z nowymi możliwościami modowymi. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę w tym sezonie? Otóż, jesienią rynkiem obuwniczym zawojują damskie buty adidas!

Jesień nie taka zła

Jesień kojarzy Ci się z depresyjnymi wieczorami, ciągłym deszczem i oczekiwaniem na lepsze jutro? Pamiętaj, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia! Wczesna jesień wcale nie jawi się tak smutno, a patrząc na ubiegłe lata, najprawdopodobniej, czekają nas jeszcze trzy miesiące owocnej jazdy na rowerze!

Do pracy czy rekreacyjnie?

Jazda na rowerze stała się bardzo modna w ostatnim czasie, głównie za sprawą dostępnych w wielu miastach, rowerów miejskich. Jeździć można w zasadzie wszędzie – na zakupy, do pracy, na wycieczki. O ile latem, ubranie modnych espadryli czy trampek nie było niczym dziwnym, to jesienią jazda na rowerze w takim obuwiu nie może być przyjemna. Na jakie modele zatem postawić?

adidas Originals Campus Pride

adidas Originals Campus Pride

Casualowe czy sportowe?

Oto jest pytanie! Ze względu na funkcjonalność sneakersów adidas, wybór wcale nie jest łatwy. Z tego też powodu, należy się kierować… sercem! Marka adidas od lat piastuje miejsce lidera na rynku obuwniczym, ponieważ każda nowa kolekcja jest absolutnym strzałem w dziesiątkę! Jeżeli kochasz sport i poszukujesz nowej pary butów do ćwiczeń, to spokojnie możesz postawić na sneakersy sportowe, ponieważ na rowerze spiszą się piątkowo! Jeśli szukasz czegoś bardziej lifestylowego, zdecyduj się na model casualowy. Wygodniej i bardziej stylowo nie da się wyglądać!

Jesienne rowerowanie, czyli co ubrać?

adidas Originals Tubular Shadow Primeknit

Co ubrać jesienią?

Mając już wygodną parę butów na rower, nie zapomnij zadbać o dostosowaną do pogody, garderobę. Na przełomie lata i jesieni zapewne nie odczujesz drastycznej zmiany temperatury, dlatego wygodna bluza z pewnością podoła temu zadaniu. Z biegiem czasu, będziesz musiała się jednak zaopatrzyć w odzież termoaktywną lub kurtkę, która ochroni Cię przed chłodniejszym jesiennym wiatrem.

Wiele osób, z jazdy na rowerze czerpie olbrzymią radość, którą trudno opisać słowami. Jeżeli również jesteś zwolenniczką pojazdów dwukołowych, nie pozwól by nieco chłodniejsza pogoda wygrała z Twoim hobby! Warto walczyć ze swoimi słabościami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here