Od kiedy organizowane są wesela, kobiety mają odwieczny dylemat – jaka fryzura na wesele będzie najbardziej odpowiednia. Stylizacje zmieniają się niezwykle szybko i w każdym sezonie fryzjerzy polecają inne upięcia oraz style.Fryzury na wesele powinny być bardzo dobrze przemyślane i dopasowane do wieku oraz kreacji, w której kobieta ma zamiar się pojawić na takim przyjęciu. Obecnie, fryzury na ślub są tematem numer jeden. Styliści co roku przygotowują nowe propozycje, które są prezentowane na targach ślubnych oraz na łamach pism tematycznych przeznaczonych dla nowożeńców. W tym sezonie najmodniejsze będą proste i naturalne fryzury weselne. Do lamusa odeszły już koki i sztuczne loczki wysoko upięte na czubku głowy. W dzisiejszych czasach styliści stawiają na naturalność. Modne są włosy delikatnie pofalowane lub całkowicie proste. Można oczywiście fryzurę ozdobić spinkami lub fantazyjnymi opaskami, które nadadzą fryzurze całkiem nowego charakteru. Fryzura na wesele powinna być dobrze utrwalona, jednakże lakier do włosów nie powinien sklejać włosów, ponieważ fryzura będzie wtedy wyglądała sztucznie oraz niemodnie. Obecnie stawia się na pełną naturalność. Niektórzy styliści lansują fryzury na wesele, które wyglądają tak, jakby wyszło się dopiero z łóżka. Takie uczesania pasują nawet samym Pannom Młodym. Obecnie, nawet z okazji wesela modna jest pełna naturalność, a nawet pewnego rodzaju niedbałość. Oczywiście nie należy przesadzać z luzem i uczesać się tak, aby czuć się dobrze.

wozking.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here