Pytając młodego człowieka o ulubioną potrawę, zapewne za każdym razem usłyszycie, że są nią frytki, pizza czy też hamburgery. Młodzi ludzie nie wskazują właśnie tych potraw jako ulubione ze względu na ich smak, lecz przede wszystkim ze względu na modę. Każdy młody człowiek spożywa to co jego znajomi i rówieśnicy. Nikt nie przynosi do szkoły kotletów, bigosu, ani też kanapek. Wszyscy podczas długiej przerwy opuszczają szkołę i wybierają się do pobliskiej restauracji. Tam przygotowywane są takie kulinaria jak m.in. hamburgery, hot-dogi czy też zapiekanki. Wprawdzie spożywanie takich posiłków od czasu do czasu nie jest czymś złym, ale w momencie, gdy potrawy spożywane są na co dzień, to niestety trudno jest ocenić to pozytywnie. Taka kuchnia niszczy organizm i powoduje, że człowiek z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej potężnym. Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że potrawy te powstają przy minimalnym nakładzie składników, a szukanie w nich zdrowych elementów nie ma sensu? Starajcie się ograniczyć w swojej diecie, spożywanie takich potraw, a przynajmniej zabezpieczcie przed nimi dzieci.

juniorhandling.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here