Program Folder2Iso 1.7 został specjalistycznie przygotowany, aby za jego pośrednictwem możliwe było wykonanie wszelkich obrazów w rozszerzeniu ISO, z wyznaczonych zasobów. Folder2Iso 1.7 jest doskonale kompatybilny z większą częścią operacyjnego środowiska Windows, a po za tym jest całkowicie darmową aplikacją i dzięki temu każdy użytkownik, który potrzebuje skorzystać z jego dobrodziejstw, może tego dokonać. Okazuje się, że Folder2Iso 1.7 jest niewielką aplikacją, ale jego funkcje pozwalają na dosyć sporo. Jak już wspomniano, Folder2Iso 1.7 pozwala na wykonywanie obrazów, zapisanych w formacie ISO z folderu wskazanego przez użytkownika. Korzystanie z aplikacji okazuje się być bardzo proste, więc praktycznie każdy użytkownik z powodzeniem może sobie z nim poradzić. Aby móc wykonać za pomocą Folder2Iso 1.7 zamianę na format ISO, wystarczy wskazać dany folder, a także miejsce, w którym mają zostać zapisane zmienione informacje. Dzięki temu, wszelkie zasoby mogą zostać nagrane na płyty CD i tym podobne.

valhalla.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here