Za pomocą programu XviD4PSP 5.037 możliwe jest konwertowanie wszelkich plików video, aby możliwym było ich oglądanie na wszelkich przenośnych urządzeniach, na przykład iPod, PSP, BlackBerry, iPhone i tym podobne. Program jest darmowy, a dzięki temu wiele osób może wykorzystać jego zasoby na własny użytek, jeżeli tylko posiadają oprogramowanie systemu Windows 2003, Windows Vista, Windows XP lub najnowsze Windows 7. Program pozwala wykonywać konwersje plików video nie tylko na przenośne, bardziej zaawansowane urządzenia jak PSP, ale również na telefony komórkowe, które są w stanie odtwarzać przekonwertowane pliki video. Najczęściej są to telefony marki SonyEricsson lub Nokia. Wszelkie kodowanie plików, jak również ich edycja w programie XviD4PSP 5.037 odbywa się na podstawie narzędzia AviSynth, który zawiera się w paczce instalacyjnej programu. Użytkownik może także dokonywać konwersji pliku video, do pliku audio, jak również dokonywać konwersji wielu dźwiękowych plików, jeśli ma taką potrzebę.

badgersnest.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here