Chirurgia plastyczna jest cudownym wynalazkiem, które poprawiło życie wielu ludziom, którzy źle czuli się w swojej skórze oraz tym, którzy ulegli wypadkowi, który zniszczył  ich piękna urodę. Z chirurgii plastycznej jeszcze do niedawna korzystały osoby dorosłe, które likwidowały swoje zmarszczki oraz inne wady na ciele. Jak się okazuje w dzisiejszych czasach bogaci rodzice pozwalają na korzystanie z chirurgia plastyczna również swoim dzieciom.Jak się okazuje jest to bardzo kontrowersyjny temat, ponieważ wielu ludzi uważa to za czyste szaleństwo, gdyż dzieci powinny Cieszyc się swoją naturalnością i niewinnością. Osobiście również jestem tego zdania. Każde dziecko jest piekę i  o zmianie swojego wyglądu powinno zadecydować samo dopiero wtedy kiedy ukończy wiek dojrzałości czyli osiemnaście lat, wcześniej rodzice nie powinni podejmować  za nich decyzji, które  do końca życia nie będą już odwracalne.  Dla dziecka wygląd nie jest aż tak ważny, dlatego też pozwólmy cieszyć się mu dzieciństwem i swoją naturalnością, która jest bardzo piękna.

ortho-med.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here