Zawsze staraj się zminimalizować swoje wydatki, by określić dany budżet, nigdy nie rób zupełnie odwrotnie. Czyli nie patrz na oferty, jakimi są kredyty gotówkowe, nie tędy droga, i na pewno nie wpłynie to korzystnie, ani na twoją firmę, ani na stabilność finansową twojej osoby. Mówię ci to jako analityk finansowy, który już wielokrotnie widział, jak kredyty gotówkowe które miały być ratunkiem, stały się gwoździem do trumny, ogłaszającej totalny upadek. Oczywiście, najgorsze co może być, to brak akceptacji własnej sytuacji, często ludzie, decydujący się na kredyty gotówkowe nie mają pojęcia, jak tragiczna jest ich kondycja finansowa, i nie spoglądają wcale w przyszłość. Czy taki ktoś, jest dla mnie atrakcyjnym klientem? Ja określam jedynie ryzyko, przedstawiam sytuację, oraz warunki współpracy, tutaj moje zadanie się kończy, nie odmawiam pomocy, a czy ktoś spłaci ten kredyt, czy nie, to już jego indywidualna sprawa. Płacą nam, od ilości klientów i sprzedanych produktów, nie tych, oddanych niezgodnie z warunkami umowy.

cegos.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here