Wiele osób wypowiada się na temat obecnej sytuacji, czyli w trakcie masowego spadku cen za mieszkania. Z jednej strony mieszkania a raczej ich liczba ofert systematycznie wzrasta co powinno cieszyć zainteresowanego kupnem klienta, z drugiej to właśnie nabywców zaczyna brakować. Nikt nie da im gwarancji, że mieszkania nie straci jeszcze bardziej niż obecnie ma to miejsce i nie zaskakuje fakt, że wstrzymują się oni z jakimikolwiek inwestycjami. Warto jednak się zastanowić czy jest to wina tylko naszego lokalnego rynku, czy mieszkania to poważniejszy problem niż tylko lokalna obniżka cen. W końcu trzeba sobie uświadomić, że nie jest do końca prawdą iż inwestycja w nieruchomości czyli w tym przypadku mieszkaniajest bezpieczna. Przez wiele lat inwestorzy nie ufający innym formom lokowania swoich pieniędzy nabywali niemal wszystkie nieruchomości w naszym mieście. Do tego w dosyć szybkim tempie narzucali swoją wartość która oczywiście mijała się z prawdą, robili tak prawie wszyscy.

makemyplace.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here