Zdarza się, ze kupione nieruchomości rynku pierwotnego mogą bardzo szybko stracić wiele na swojej wartości, jak do tego dochodzi i od czego jest to zależne? Wyobraźmy sobie na przykład sytuację, kiedy kupujemy nieruchomości w postaci mieszkań, na nowym osiedlu, które bezpośrednio sąsiaduje z parkiem albo lasem. Już sama ta informacja wpływa na to, ze możemy się spodziewać, że nieruchomości w tej okolicy będą droższe, niż te położone w typowym blokowisku. Co jednak się stanie, kiedy las zostanie nagle wycięty, a na jego miejscu powstanie ogromny parking, albo skup złomu? Wówczas cena naszego mieszkania z dnia an dzień może spaść o kilkanaście procent, bo się okaże, ze jest ono ulokowane w nieatrakcyjnym miejscu, ponadto mamy kiepski i nieprzyjemny widok z okien. Zamiast parkingu naszym sąsiadem może stać się również uciążliwa fabryka, albo oczyszczalnia ścieków- takie historie już się w naszym kraju zdarzały, dlatego kolejne nikogo już nie dziwią.

greenstyl.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here