Odkurzać co tydzień. Żadna ilość prania i zapobiegania nie powstrzyma pyłku przedostaniem się do domu. Odkurzaj co najmniej raz w tygodniu, aby usunąć resztkowy pyłek, który przenosi się na ludzi i zwierzęta domowe. Użyj odkurzacza z filtrem małych cząstek lub HEPA. Wytnij trawę. Regularnie kosić trawnik, aby zniechęcić do wzrostu kwiatów i chwastów. Ręcznie wyciąć lub wyciąć wysokie trawy, które nie zostały specjalnie sadzone, ponieważ pyłki traw powodują alergie nawet jak pyłki kwiatowe i drzewo. Użyj kosiarki na krótkim odcinku, aby trawa była przycięta i oswojona.

Miej kogoś zmieść za ciebie, jeśli możesz. Płacenie dzieciaka sąsiada, aby obciąć za ciebie oszczędzisz od ekspozycji na pyłki i zapewni im odpowiedzialną i dochodową działalność! Rośliny niskiej alergii roślin w ogrodzie. Różne rodzaje traw, jak trawa żytnia, trawa bermudzka i trawa Johnson – są gorsze z powodu alergii. Zastąp je słabo rosnącymi roślinami, które powodują mniej pyłków, takich jak irlandzki mszak, pęczek lub dichondra. Jeśli w ogrodzie znajduje się inny sprawcy o wysokim alergie, wymień je lub przynajmniej śnij lub usuń ich zakwit.

Kiedy skończysz ogrodnictwo, zostaw rękawiczki i narzędzia na zewnątrz, aby nie przenosić brudów i pyłków do domu. Jeśli masz umywalkę na świeżym powietrzu, umyj ręce przed wejściem do wnętrza.

http://www.umalgosi.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here