Umyj włosy przed pójściem spać. Pyłek nie tylko osadza się na ubraniu przez cały dzień, ale także na skórze i we włosach. Pójście do łóżka z pyłkami włosów będzie przenosić ten pyłek do poduszki, a całą noc będziesz spał z twoją twarzą w pyłku. Bez mydła płukania pod prysznicem przed snem wykona sztuczkę w celu usunięcia pyłków ze skóry, ale także w celu zapewnienia najlepszej ochrony podczas nocnego mycia włosów.

Często zmień pościel. Pościel, koce, kołdry, a zwłaszcza poszewki na poduszki powinny być często zmieniane, co najmniej raz w tygodniu, jeśli nie dwa razy w tygodniu. Przed ponownym użyciem dokładnie umyj pościel. Mają dodatkowe zestawy pościeli, dzięki czemu można wymieniać zestawy często bez przytłaczania się robieniem prania co trzy dni. Utrzymywanie czystego, wolnego od pyłków materaca chroni przed wciąganiem pyłków przez całą noc.

Regularnie sprzątaj swoje zwierzęta. Twój pies, kota na zewnątrz, królik, fretka lub inny kochany zwierzak mogą łatwo śledzić pyłki w domu. Zrób to szczotkując codziennie, aby usunąć jak najwięcej alergenów z futra, zwłaszcza jeśli spać z tobą. Pielęgnuj je w drewnianym lub wyłożonym kafelkami obszarze, dzięki czemu można łatwo oczyścić bez włosów i pyłków dostających się do dywanu.

pasazmamy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here