Gdy ktoś pyta czy lubimy chodzić do teatru odpowiedź zwykle jest „Nie”. Dlaczego? „Przecież tam jest tak nudno, że po pierwszych 10 minutach usypiam i budzę się dopiero na ostatniej minucie, gdy zaczyna panować poruszenie na Sali”. Obecnie teatr to nie czysta nuda. Może okazać się bardzo przyjemnym sposobem na spędzenie czasu. Dla miłośników muzyki klasycznej wszelkie opery bądź operetki zawsze będą fascynujące. Co jeżeli się na tym kompletnie nie znasz i nic nie rozumiesz? Jeżeli nie pociąga Cię opcja spędzenia czasu wysłuchując jakiejś, podobno zapierającej dech w piersiach arii, może zainteresuje Cię obejrzenie spektaklu, na którym uśmiejesz się jak nigdy? W Łodzi takie przedstawienia odbywają się w Teatrze Nowym. Bilety nie kosztują, aż tak dużo. W dniu przedstawienia jeżeli są jeszcze miejsca wydaje się na nie grosze. Same spektakle są bardzo pozytywnym przeżyciem. Teksty aktorów oraz ich postawy rozbawią Cię jak dobry kabaret. Masz małe dziecko? To świetnie! Wiele teatrów wystawia również sztuki dla najmłodszych. Dzieci często nie tylko oglądają ale samo biorą udział w wydarzeniach. Pamiętaj, że oglądanie telewizji to nie to samo co obejrzenia czegoś w teatrze i z pewnością nie musi to być nudne!

chilichilly.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here