rumianek

Pośród setek /jeśli nie tysięcy/ szamponów, szczególnie wyróżniającym się jest szampon rumiankowy. Powszechnie uważa się, że szampon ten rozjaśnia włosy. Efekt jaśniejszych włosów przy stosowaniu tego szamponu bierze się z tego, że ma on właściwości oczyszczające. Powiecie, że to nic nowego, bo przecież taka właśnie jest rola szamponów. Tak, ale szampon rumiankowy robi to dokładniej i na dodatek jest to jego cecha naturalna. Do większości szamponów dołącz się środek oczyszczający, a rumianek ma to we krwi /jeśli można tak powiedzieć/.
Dla brunetów efekt pozornie jaśniejszych włosów może być niepożądany. Jednak jeśli im to nie przeszkadza — będą cieszyć się dokładnie wyczyszczonymi włosami i skórą głowy.
Szampon rumiankowy szczególnie polecany jest osobom o włosach jasnych. Zwłaszcza jasny blond, który narażony jest na działanie promieni słonecznych, zachowa swój blask.
Lecznicze i oczyszczające właściwości rumianku odkryto już bardzo dawno temu. Prosty lud zamieszkujący tereny obfitujące w niezwykły bukiet ziół stosował rumianek jako lekarstwo, jak i środek pielęgnacyjny i dezynfekujący. Używano rumianku jako napar i napój. Dla uzyskania piorunującego efektu na wybranku serca, młode kobiety wypracowały niesamowity rytuał. Podczas wiosennych i letnich pełni księżyca wychodziły na łąki i, rozebrawszy się do naga, tarzały się w rumiankowych kwiatach. Ciało i włosy poddane takiemu zabiegowi stawały się atrakcyjniejsze. Ciało nabierało większej jędrności, a włosy stawały się puszystsze i emanowały niesamowitym blaskiem. Na dodatek tego, panna pachniała oszałamiająco !
Po latach okazało się rzecz jasna, że pełnia księżyca odgrywała tu rolę li tylko ornamentalną.
Właściwości rumianku są niesamowite, tak więc stosowanie szamponu sporządzonego z tego właśnie zioła, doda włosom blasku, naturalnie je oczyści i nasączy cudownym zapachem.
Znajdą się oczywiście osoby, którym zapach rumianku nie będzie odpowiadać. Dla nich przemysł kosmetyczny wypracowuje nowe linie technologiczne i grzęźnie w eksperymentach. Ważne jest, by wszystkich zainteresować szamponem rumiankowym. Nie chodzi tu oczywiście o podniesienie parametrów sprzedaży, w każdym razie — nie tylko. Chodzi szczególnie o to, by używając szamponów, bylibyśmy w pełni usatysfakcjonowani. Mając oczyszczone i pachnące włosy, nasze myśli również poddają się temu klimatowi. Jesteśmy postrzegani jak człowiek, któremu można zaufać i powierzyć mu odpowiedzialne zadanie.
Używajmy więc szamponu rumiankowego, by czuć się wspaniale i emanować pozytywną energią. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne jest stosowanie odpowiedniego szamponu. Niektórzy myją włosy zwykłym mydłem. Może nie jest to przestępstwem, ale daje marne efekty. Włosy wymagają lepszego traktowania i należy ich czystości poświęcić większą uwagę.
Reasumując — szampon rumiankowy w naszym domu powinien zajmować szczególne miejsce. Dla każdego domownika będzie on nieodzowną atrakcją.
Szampon może być również niekonwencjonalnym prezentem.

silvanspa.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here