Twoje konto bankowe bez wątpienia posiada także kartę płatniczą (na pewno otrzymałeś w jednej kopercie właśnie kartę płatniczą, a w drugiej PIN do niej – karta płatnicza i PIN, nigdy nie jest wysyłana w jednej kopercie!), jak często z niej korzystasz? Czy przy jej pomocy wypłacasz wyłącznie pieniądze z bankomatu (mamy nadzieję, że skorzystałeś z naszej wcześniejszej rady i nosisz przy sobie listę bez prowizyjnych bankomatów), czy też częściej dokonujesz płatności kartą, także w sklepach internetowych (korzystanie z usługi caschback – usługa ta proponowana jest już niemal przez każdy bank, to wspaniały sposób na dodatkowe oszczędności – przeznaczmy je na konkretny cel, nie przypadkowe zakupy)? Dlaczego będziemy zachęcać Cię do tego abyś częściej korzystał z karty płatniczej, niż wypłacał pieniądze z bankomatu? Dlatego, że Twoje konto bankowe – wszystkie pieniądze, które się na nim znajdują – są bardziej bezpieczne, jeśli nie wypłacamy ich z bankomatu (nie narażamy ich na kradzież, zgubę). Specjaliści są także pewni, że płatność kartą płatniczą, chroni nasze konto bankowe, przed niepotrzebnymi wydatkami (Prawda, że gotówkę wydajemy, szybciej? I często tak naprawdę nie wiemy, na co konkretnie ją przeznaczyliśmy).

mcsk.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here