MySQL 5.5.17 Community Edition jest bazodanowym serwerem, do którego dostęp jest całkowicie darmowy. Okazuje się, że wszelkie możliwości MySQL 5.5.17 Community Edition są cały czas bardzo dynamicznie rozwijane. Generalnie, pozwala on na pełną współpracę z wieloma wersjami operacyjnego systemu środowiska Windows. Okazuje się, że MySQL 5.5.17 Community Edition jest częścią tak zwanego LAMP, które to oprócz niego tworzy także Linux, Apache, MySQL, PHP. Jest ona w aktualnych czasach najbardziej popularną, serwerową strukturą, która doskonale nadaje się do zastosowania w przypadkach wszelkich, niewielkich internetowych serwisach. Producenci serwera MySQL 5.5.17 Community Edition podczas jego tworzenia przede wszystkim mieli na myśli jak największe zapewnienie jego wydajności, natomiast zgodność ze standardami, które obowiązują w tym temacie nie była już tak istotna. MySQL 5.5.17 Community Edition zawiera w sobie większą, niż wersje poprzednie zgodność z ANSI SQL 99, a także więcej zapełnionych braków.

linuxindex.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here