Aplikacja Internet Information Services (IIS) Resource Kit Tools 6.0 jest specjalistycznym zestawem narzędzi, które znacznie ułatwia administrowanie środowiskiem w kwestii serwerów. Internet Information Services (IIS) Resource Kit Tools 6.0 został przystosowany do bycia kompatybilnym jedynie z systemami operacyjnymi Windows 2003, a także Widnows XP. Internet Information Services (IIS) Resource Kit Tools 6.0 jest bezpłatną aplikacją, dzięki czemu wiele osób może skorzystać z jej zasobów. Internet Information Services (IIS) Resource Kit Tools 6.0 to nie tylko narzędzia administracyjne, ale również diagnostyczne. Zostały one przygotowane z przeznaczeniem do administrowania serwerem internetowym IIS6. W skład Internet Information Services (IIS) Resource Kit Tools 6.0 wchodzą, między innymi, specjalistyczne skrypty, za pomocą których możliwe jest przeniesienie całej witryny, łącznie z uprawnieniami, które posiada, do IIS, nawet z serwera Apache. Ponadto aplikacja zawiera również edytor metabazy i wiele innych funkcji.

2strony.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here