Jaki kolor włosów wybrać?

Nowy rok, nowe możliwości. Która kobieta nie czuje wtedy chęci zmian? Bardzo często każda kobieta stoi przed wyborem co zmienić w swoim wyglądzie, by poczuć się bardziej kobieco i podnieść pewność siebie?
Najczęstszym wyborem, który pada, jest zmiana koloru włosów. Pytanie tylko, jaki kolor włosów będzie dla nas najodpowiedniejszy?

Która brunetka choć raz nie marzyła o świetlistym blondzie? A która blondynka nie pomyślała o tym, by dodać swojemu wyglądowi charakteru, wybierając ciemny kolor włosów? Jaki kolor włosów będzie dla nas najodpowiedniejszy zależy od wielu czynników. Głównymi z nich jest kolor oczu, kolor karnacji. Nasz naturalny kolor włosów również nam wiele może powiedzieć w temacie zmian. Pamiętajmy, że natura wie co dla nas najlepsze. Najlepiej będziemy wyglądać w delikatnych zmianach tonacji włosów. Jeśli jesteśmy jasną blondynką, to przyciemniajmy włosy tylko do ciemnego blondu. Proste, prawda? Reasumując jasna blondynka może być niezadowolona ze swojego odbicia w lustrze z kruczoczarnymi włosami. I analogicznie, nie każda brunetka zachwyci się sobą w platynie na głowie. Pamiętajmy, że powyższe rady to nie reguła. zdarzają się wyjątki.

Umiar we wszystkim to podstawa. Jeśli naprawdę chęci na zmiany są tak duże, oddajmy się w ręce profesjonalistów. Tylko oni będą wiedzieć jaki kolor włosów jest naprawdę dla nas i wykonają go fachowo. Nie próbujmy tak drastycznych zmian w domu, ponieważ może to wyrządzić więcej zmiany niż pożytku. Nie ma nic gorszego niż suche, spalone i zniszczone włosy. Nawet najpiękniejszy kolor ich wtedy nie uratuje. Zadbajmy więc o ich kondycję, by później wyczekiwana zmiana kolorystyki nie odbiła się na ich wyglądzie. Włosy to chlub każdej kobiety. Przyznaj szczerze, kiedy ostatnio podcięłaś końcówki, czy nałożyłaś odżywkę. Zadbaj o nie już dziś, by ewentualna zmiana koloru przyniosła spektakularne efekty! Usiądź do komputera i zacznij się rozglądać za profesjonalnym salonem fryzjerskim w Twoim mieście. Piękne włosy są w wyciągnięciu Twojej ręki.

4emotion.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here