Jak szybko zrzucić 5 kilogramów?

Zbliżające się wielkie wyjście, czyli bal karnawałowy, ślub własny lub wesele u bliskich osób, komunia to okazja do zaprezentowania nowej kreacji. Podobnie wyjazd na urlop oznacza możliwość przechadzania się w nowym bikini po egzotycznej plaży. Tymczasem może okazać się, że obfite grzeszne święta spowodowały, iż suknia się nie dopina a z bikini wylewają się wałeczki tłuszczyku. Kuracja odchudzająca staje się więc sprawą niezwykle pilną. Jak szybko schudnąć 5 kg, aby wbić się w wymarzoną kreację?
Jeśli czasu jest mało, maksymalnie dwa -trzy tygodnie, to trzeba zastosować dietę znacznie ograniczającą ilość dostarczane energii. Warto wziąć pod uwagę bardzo skuteczną kurację opartą na zupie warzywnej, której głównym składnikiem jest kapusta biała.
Kapusta jest dostępna u nas przez cały rok. Jest tania, smaczna, zawiera mnóstwo witamin, minerałów, błonnika. To doskonałe warzywo jest bardzo skuteczne podczas diet odchudzających.
Zupę kapuścianą gotuje się od razu na kilka dni diety w wielkim garnku. Trzeba wziąć dużą głowę kapusty, oczyścić z liści zewnętrznych i rozdrobnić. Do kapusty należy dodać pięć marchewek, seler, trzy pietruszki, trzy duże cebule, pięć pomidorów (lub puszkę konserwowych albo koncentrat pomidorowy). Warzywa umyte, obrane i pokrojone trzeba ugotować wraz z kapustą z dodatkiem liści laurowych, ziela angielskiego, ziaren pieprzu. Po ugotowaniu należy przyprawić słodką lub ostrą papryką, kuminem, curry, czosnkiem lub innymi ulubionymi ziołami czy przyprawami korzennymi. Nie wolno dodawać soli. Smak zupy zmienia dodanie selera naciowego i świeżej papryki.
Przez pierwsze dwa, trzy dni należy jeść wyłącznie zupę pięć razy dziennie w równych odstępach czasu. W kolejnym dniu do obiadu dodać kawałek chudego gotowanego mięsa lub ryby. Następny dzień to zmiana składu drugiego śniadania – zamiast zupy jogurt naturalny lub kefir z owocem. Dieta po sześciu – siedmiu dniach pozwala schudnąć około 4 kilogramy. Można ją powtórzyć po kilku miesiącach.
Między posiłkami należy pić dużo niegazowanej wody oraz herbatki ziołowe lub herbatę czerwoną, zieloną ewentualnie czarną.

tubator.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here