To jakie efekty będzie przynosiła nasza praca i czy w ogóle będziemy mogli nadać jej miano efektywnej w dużej mierze zależy od naszej organizacji. W zależności od tego, czy jesteśmy osoba dobrze zorganizowaną, czy raczej odkładamy wszystkie obowiązki na ostatni moment, tak będzie wyglądała nasza praca. Na szczęście, jeśli ktoś w ogóle nie uważa siebie za osobę zorganizowaną, to może nad tym popracować. Musimy przyjąć do wiadomości to, że im bardziej będziemy zorganizowani, tym więcej zadań uda nam się w ciągu dnia zrealizować, co więcej będziemy dbali jednocześnie o jakość ich wykonania. Osoby, dla których praca wydaje się być nudna, albo uważają, ze maja jej o wiele za dużo i nie jest możliwym wypełnienie wszystkich obowiązków służbowych w godzinach pracy, często mają problem z organizacją czasu i to właśnie ma wpływ na ich niezadowolenie z pracy, albo zbytnie nią obciążenie. Patrząc na to z drugiej strony- jeśli zadbamy o dobra organizacje pracy i damy się poznać jako zorganizowany pracownik, będziemy mieli szanse na awans i podwyżkę.

mftp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here