Gra Hurrican 1.0.0.4 została wykonana na podobieństwo dawnej Turrican i znacznie rozbudowana. Jest to typowa gra, w której się przede wszystkim strzela i unicestwia wszystko, co staje przeciwnikowi na drodze. W Hurrican 1.0.0.4 każdy może znaleźć dziewięć plansz, a każda z nich jest diametralnie inna. Głównym zadaniem bohatera jest przejście każdej z nich w możliwie jak najkrótszym czasie, który cały czas nieubłaganie leci. Oczywiście, musi na siebie uważać i nie dopuścić do większych strat ani na swoim zdrowiu, ani na życiu. Każdy kolejny układ w Hurrican 1.0.0.4 jest coraz trudniejszy i reprezentuje sobą coraz to wyższy poziom. Na szczęście, bohater ma możliwość częstego dobierania kolejnego uzbrojenia, jeszcze bardziej wydajnego, dzięki czemu w dalszym ciągu jest w stanie pokonać wszelkich przeciwników. Hurrican 1.0.0.4 oferuje swoim graczom cztery poziomy trudności do wyboru. Ponadto, możliwe jest dowolne ustawienie konfiguracji gry w wielu jej aspektach, a także jednoczesne granie w dwie osoby.

infopc.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here