Program FormatFactory 2.70 został specjalistycznie przygotowany, aby za jego pomocą możliwe było konwertowanie wszelkich formatów, w jakich występują pliki video i audio. Program jest w stanie kompatybilnie współpracować z większością wersji operacyjnego systemu Windows, a ponadto jest całkowicie darmowym programem, więc wiele osób bez najmniejszego problemu może skorzystać z jego możliwości. FormatFactory 2.70 zawiera w swoich zasobach sporą ilość kodeków, które również przyczyniają się do oferowanych przez niego możliwości, w gestii konwertowania poszczególnych plików. Kodeki te umożliwiają również wykonywanie transkodowania, które także odbywa się w środowisku najpopularniejszych formatów audio i video, chociaż tutaj zachodzi dodatkowa możliwość, ponieważ każdy użytkownik może dowolnie wybrać skorzystanie z dodatkowych opcji. Oprócz tego, że za pomocą programu FormatFactory 2.70 możliwe jest wykonywanie konwersji do plików audio i video, możliwe jest także konwertowanie do wielu plików graficznych.

eurobajt.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSampling
Następny artykułNBA 2K9

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here