Śniadania powinny być smaczne i pożywne, powinny być źródłem energii. Niektórzy jednak nie stosują się do zaleceń, aby jeść warzywa i owoce oraz przetwory mleczne. Można jeść batoniki na śniadanie i jest to zdrowe. Może to teraz trudne do uwierzenie, ale tak oczywiście jest. Nie należy jednak myśleć, że wszystkie są dozwolone, oczywiście chodzi o batoniki z ziarnami zbóż, mussli, z mlekiem lub jogurtem. Taka opcja jest oczywiście polecana zabieganym, bądź śpiochom, którzy naprawdę nie mają czasu na śniadanie. Trzeba pamiętać, że najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia jest właśnie śniadanie, najlepiej jest, więc czerpać energię z naturalnych posiłków na śniadanie. Witaminy i składniki mineralne zawarte w owocach i warzywach to sposób na odpowiednią dawkę energii w ciągu dnia. Dla lepszego efektu można np. wypić na dzień dobry kakao zamiast kawy, będzie to całkiem wartościowa zmiana. Kawa tylko wypłukuje magnez i pobudza na chwilę, gorąca czekolada ma znacznie więcej dobroczynnych właściwości.

bialamagia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here