Na początku banki przypominają nie tylko młodym, ale także starszym klientom, że na koniec pracy otrzymamy emeryturę w wysokości około 30 procent Naszej ostatniej pensji! Czy będzie ona wysoka? Jak wysoka jest teraz Twoja emerytura? Czy pracujesz nad awansem? Jak dużą szansę masz aby otrzymać go jeszcze w tym roku? Następnie podpowiadają nie tylko młodym klientom, ale także tym starszym, jak oszczędzać na emeryturę? Banki sugerują. Odłóżmy w każdym miesiącu (bez żadnych wyjątkowych! Przygotujmy swój budżet na niespodziewane wydatki!) 200 złotych! Już po pierwszych 10 latach oszczędzimy 24 000 złotych! Po 10 latach nie zakończysz jeszcze swojej kariery zawodowej, prawda? Twoje oszczędności będą rosnąć w tempie – 5 % w skali roku. Co oznacza, że po 20 latach pracy i zgromadzeniu 48 tysięcy oszczędności w każdym roku, Twoja emerytura będzie wyższa o 2400 złotych! Co miesiąc 200 złotych! Nie zapominajmy o wypracowanym kapitale.48 tysięcy złotych nie znika z Naszego konta! Ty chcesz oszczędzać więcej niż sugerują banki? Na przykład po 400 złotych oszczędności na emeryturę w każdym miesiącu? To po 30 latach pracy, 144 tysiące kapitału i 7200 PLN dodatkowej emerytury w każdym roku!

fasingenergia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here