W świeci kobiet biznesu panie które interesują się gotowaniem i pieczeniem ciast nie cieszą się wielkim szacunkiem. Ale każdy robi to co lubi. Te z nas, które w wolnym czasie chętnie oddają się pasji wypieków nie robią zapewne wielkich karier na rynku krajowym i zagranicznym, za to mają niewątpliwe powodzenie wśród rodziny, przyjaciół i sąsiadów. Pieczenie ciast bowiem łączy w sobie pożyteczną pracę, kreatywność i poczucie tworzenia czegoś wyjątkowego. Amatorki wypieków często znają wszystkie techniki i tajniki sztuki cukierniczej. Wiedzą kiedy ciasto najlepiej wyrośnie, beza będzie idealnie krucha na zewnątrz i ciągnąca się w środku, a robienie pączków, drożdżówek, ptysiów i eklerów to dla nich bułka z masłem. To właśnie panie, które z chęcią oddają się domowemu cukiernictwu są bohaterkami świąt i specjalnych okazji. Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy wypieków jest za dużo – nie każdy jest w stanie spalić ogromne ilości kalorii zawarte w kremach, biszkoptach i kruszonkach.

jippon.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here