Promowanie zdrowego stylu życia jest dzisiaj czymś absolutnie normalnym i nawet popularnym, by nie powiedzieć, że modnym. W wielu krajach rozwijających się, w których skutecznie udało się klasie średniej zabezpieczyć przyszłość swoją i swojej rodziny, zdobyć odpowiednie ubezpieczenia, kupić mieszkanie i ustabilizować sytuację zawodową, konieczne stało się także uświadomienie tejże klasy, że jej aktualny styl życia, a w szczególności odżywiania, jest niedopuszczalny. Przez długie lata bogacenia się Amerykanie byli tak pochłonięci karierą, że stworzyli idealne warunki do rozkwitu fast-foodów, czyli sieci szybkich restauracji dających jedzenie nawet smaczne, ciepłe i tanie niemal od ręki – ale są to produkty bardzo niskiej jakości z fatalnymi wskaźnikami tłuszczu czy kalorii dla przeciętnego człowieka. Aby zmienić nastawienie Amerykanów do takiej kuchni jest już za późno. Ale kraje dopiero rozwijające się są pod tym względem bardziej gotowe na zmiany i chętnie wprowadzają ekologiczne produkty do swojej kuchni.

busybook.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here