Dziwne nastały czasy, osoba wkładająca całego siebie w wykształcenie wcale nie ma pewności, że w przyszłości będzie miała godne życie. Mnóstwo młodych ludzi posiadających studia nie może znaleźć sobie pracy w swoim zawodzie. Dzieję się tak ponieważ aktualnie nastolatek stawia największą uwagę na umysł. Każdy chce rządzić a miejsc brak. Dzisiaj większą szansę mają ludzie którzy dążyli w stronę doświadczenia. Bardziej przydają się ręce niż podejmowanie decyzji. Dlatego też dziecko widząc co się dzieję, nie chce marnować czasu na szkołę, pragnie szybko stanąć na własne nogi. Ciężko powiedzieć czy jest to dobra droga, patrząc na to co się dzieje na rynku. Był czas kiedy studia były bardzo modne ale jak zainteresowanie rośnie brakuję miejsc na obieranie dla siebie stanowisk. Niestety aktualne pokolenie bardzo ambitne ma do zgryzienia ciężki kawałek chleba. Szkoła owszem jest ważna ale co przyniesie życie? Warto marnować czas na kształcenie się skoro to nie przyniesie żadnych owoców? Nie ma dobrej odpowiedzi na te pytania.

mamaprzedszkolaka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here